Dotacje dla bezrobotnych
Dotacje dla firm

O nas

Img1

Polski Instytut Dietetyki to jednostka edukacyjna, która wprowadziła: 
- kurs dietetyki podstawowej,
- kurs dietetyki zaawansowanej,
- kurs dietetyka,

w postaci szkoleń e-learningowych. Ta innowacyjna forma kształcenia pozwala kursantom odbywać szkolenia w wybranym i dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Nauka jak i testy odbywają się on-line. Każdy z absolwentów Polskiego Instytutu Dietetyki po ukończonym kursie dietetyka otrzymuje m.in.: dyplom dietetyka, potwierdzający nabyte umiejętności i będący legalnym dokumentem wydawanym na podstawie tych samych przepisów prawnych, co w przypadku szkoleń stacjonarnych.

 Dyplomy wydawane przez Polski Instytut Dietetyki umożliwiają podjęcie legalnej pracy w poradniach dietetycznych, szpitalach, domach pomocy społecznej, cateringach, szkoleniach dla firm oraz projektach unijnych.

Należy zwrócić uwagę, że sprawowanie funkcji dietetyka bez wymaganych prawem uprawnień może skutkować odpowiedzialnością prawną. Wiedzę i umiejętności dietetyka uzyskane przez naszych absolwentów można w łatwy sposób sprawdzić w stworzonej przez PID bazie (patrz zakładka „Absolwenci”).

Nasza szkoła jako jedyna instytucja oświatowa o charakterze dietetycznym otrzymała Certyfikat Jakości ISO 9001:2015. Jest to udokumentowanie faktu, że Polski Instytut Dietetyki prowadzi swoje kursy zgodnie z wszelkimi międzynarodowymi standardami jakości oraz normami.

Polski Instytut Dietetyki jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.10/00087/2022. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów szkolenia przez swój Urząd Pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów.Dokumenty rejestrowe
Certyfikat ISO


Wpis do ewidencji instytucji oświatowych

Referencje
Szkoła Podstawowa Nr 35


PUP w Wieluniu


PUP w Sieradzu


PUP w Rawiczu


PUP w Elblągu


PUP w Otwocku


PUP w Pabianicach


PUP w Oleśnicy


PUP w Obornikach Wielkopolskich


PUP w Miechowie


PUP w Drawsku Pomorskim


PUP w Legnicy


PUP w Sandomierzu


PUP w Świebodzinie


PUP w Zawierciu


PUP w Bytowie


PUP w Olkuszu


PUP w Zawierciu


PUP w Białymstoku


PUP w Chodzieżu


PUP w Sandomierzu


PUP w Opatowie


PUP w Kłodzku


PUP w Chodzieżu


GUP w Krakowie


PUP w Sępolnie Krajeńskim


PUP w Piasecznie


Zespół Szkół CKU w Gronowie


PUP w Częstochowie