Kurs intendenta Olsztyn

Osoba pracująca jako intendent, wykonuje swój zawód w szkołach, placówkach edukacyjnych, poradniach dietetycznych, szpitalach, domach pomocy społecznej, cateringach oraz szkoleniach dla firm. Odpowiada on za menu oraz skład jakościowy i ilościowy potraw przygotowywanych przez kucharzy. Dodatkowo zaopatruje magazyny w towary, łącznie z dostarczeniem ich do pomieszczeń magazynowych. Utrzymuje stały poziom ilościowy produktów w magazynach.

Jednakże aby móc pracować jako intendent, należy posiadać potwierdzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Takie potwierdzenie można uzyskać kończąc kurs kwalifikacyjny stacjonarny lub online.

Taki kurs stacjonarny intendenta odbył się w dniach 17-23 marca 2018 roku w Olsztynie. Kurs składał się z kilku bloków teoretyczno-praktycznych rozłożonych na kilka dni, prowadzonych przez wykwalifikowanych intendentów. Po kursie, zostały zebrane informacje zwrotne od absolwentów, dotyczące organizacji kursu oraz treści programowej i okazało się, że opinie uczestników na temat kursu były bardzo pozytywne.

Wszystkie osoby, które nie mogły pojawić się na kursie stacjonarnym w Olsztynie, zapraszamy na kurs internetowy: http://pid.edu.pl/kursy/142/kurs-intendenta/src-BlogOls

Kurs ten prowadzony jest przez instytucję oświatową. Wszystkie zawarte w nim materiały szkoleniowe są zgodne z wymaganiami merytorycznymi Ministra Pracy i Polityki Społecznej i znajdują się na innowacyjnej platformie dydaktycznej.

Dodatkowo uzyskane w trakcie szkolenia kwalifikacje, potwierdzone dyplomem intendenta są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz standardami ISCO.  Wszystkie materiały otrzymuje się drogą internetową, w taki sam sposób zaliczane są wszelkiego rodzaju testy i egzaminy, a dokumenty przychodzą pocztą. Jest to zatem bardzo wygodna, wiarygodna i nowoczesna forma potwierdzania wymaganych kwalifikacji zawodowych.