Coaching dietetyczny Łódź

Istotą coachingu dietetycznego jest rozwój samoświadomości, która ma przyczynić się do zmiany nawyków żywieniowych, dotychczasowych zachowań i przekonań. Jest to wiedza oparta o psychologiczne schematy funkcjonowania człowieka oraz na biologii ciała ludzkiego. Wiedza o organizmie pozwala skuteczniej zwalczyć nadwagę czy problemy ze zdrowiem.

Jednakże aby móc pracować jako specjalista ds. coachingu dietetycznego, należy posiadać potwierdzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Takie potwierdzenie można uzyskać kończąc kurs kwalifikacyjny stacjonarny lub online.

Taki kurs stacjonarny specjalisty ds. coachingu dietetycznego odbył się w dniach 8-14 maja 2018 roku we Łodzi. Kurs składał się z kilku bloków teoretyczno-praktycznych rozłożonych na kilka dni, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów ds. coachingu dietetycznego. Po kursie, zostały zebrane informacje zwrotne od absolwentów, dotyczące organizacji kursu oraz treści programowej i okazało się, że opinie uczestników na temat kursu były bardzo pozytywne.

Wszystkie osoby, które nie mogły pojawić się na kursie stacjonarnym we Łodzi, zapraszamy na kurs internetowy: https://pid.edu.pl/kursy/140/kurs-coaching-dietetyczny/src-BlogLod

Kurs ten prowadzony jest przez instytucję oświatową. Wszystkie zawarte w nim materiały szkoleniowe są zgodne z wymaganiami merytorycznymi Ministra Pracy i Polityki Społecznej i znajdują się na innowacyjnej platformie dydaktycznej.

Dodatkowo uzyskane w trakcie szkolenia kwalifikacje, potwierdzone dyplomem specjalisty ds. coachingu dietetycznego są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz standardami ISCO.  Wszystkie materiały otrzymuje się drogą internetową, w taki sam sposób zaliczane są wszelkiego rodzaju testy i egzaminy, a dokumenty przychodzą pocztą. Jest to zatem bardzo wygodna, wiarygodna i nowoczesna forma potwierdzania wymaganych kwalifikacji zawodowych.